SOSYAL MEDYA TAKİP ve BEĞENİLERİNİZİ BEKLİYORUM!..
 OKUYUCU YORUMLARI
 

Tarih: 05/02/2014 - Kimden: Nuran Başer
Mesajı: Yeni tariflerin de diğerleri gibi harika. Önümüzde ki günlerde sıraya koyarak, uygulamak istiyorum. Sofralarımızı çeşitlendirmek için bir fırsat. Bakalım senin gibi başarılı olabilecekmiyim.


Tarih: 26/02/2013 - Kimden: Yurdan Semahat Şenfert
Mesajı: Sevgiciğim yemek tariflerin günümü kolaylaştırdı. Herkesin kolaylıkla uygulayabileceği çok pratik tarifler. Ellerine sağlık.


Tarih: 16/01/2013 - Kimden: Perihan Evcimen
Mesajı: Sevgi hanım emek ve özveriyle hazırlamış olduğunuz mutfağınızı çok beğendim. Başarılarınızın devamını dilerim, yolunuz açık olsun, sevgiler.


Tarih: 14/01/2013 - Kimden: Nuran Başer
Mesajı: Çok beğendim. Kutluyorum. Her hafta yeni bir tarif bekliyorum. Hayırlı olsun.


Tarih: 07/01/2013 - Kimden: Semra Başer
Sevgili Sevgi Eline koluna emeğine sevgine sağlık. Websiten gerçekten çok güzel olmuş. Zaten bu güne kadar bizlere yapıp yedirdiğin yemeklerde bu günlerin habercisiydi. Seninle gurur duydum, çok mutlu oldum. İnşallah bu başarın artarak devam eder gözlerinden öperim.


Tarih: 04/01/2013 - Kimden: Ceyda Çanalp Aydoğmuş
Teyzoşcum, hayırlı uğurlu olsun çok güzel olmuş web siten. Sen de Şafak'da çok emek verdiniz ama değmiş gerçekten. Yıllarca yediğimiz güzel yemeklerinin sırrını bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim. Bu sayede artık bizler de lezzetli yemekler yapabileceğiz. Ellerinize sağlık.


Tarih: 04/01/2013 - Kimden: Ayşe Ebru Tümer Teke
Mesajı: Sevgili Biricik Yengemiz, Gönülden tebrik ediyorum. Yemeklerinin lezzetini bildiğimden tarifleri denemek için sabırsızlanıyorum. Tatları ve bereketi seninkiler gibi olur diye diliyorum. Sevgilerimle