Sevgi'nin Mutfağı - Yemek Emek İster
Şimdi E-Kitap Olarak Hizmetinizde!


Değerli okurum web sitemde bulunan tüm tariflerime e-kitaplarımı satın alarak, internetin olmadığı her yerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


3 Kitap toplam 946 Sayfa, 423 Tarif, Çorbalar, Etler, Salatalar, Mezeler, Sebze Yemekleri, Pilavlar, Makarnalar, Kış Hazırlıkları, Hamur İşleri, Börekler, Tatlılar, İçecekler ve Kahvaltılıklar

Herkesin Kolaylıkla Yapabileceği Anne Yemekleri, Yöresel Kastamonu, Boyabat, Ürgüp, Bodrum, Boşnak ve Malatya Yemek Tarifleri

Satın aldığınız e-kitabınızı birçok platformdan ulaşabileceksiniz. Bilgisayarlar, Android işletim sistemli telefonlar, tabletler, iPhone, iPad cihazlar.
 


Nasıl Satın alacaksınız?

1-) KDV Dahil 1. Kitap için 11,50 2. Kitap için 14,50 3. Kitap için 17,50 3 Kitap birlikte kampanyası için 35,00 TL'den istediğinizi aşağıdaki üç yöntemden birisini kullanarak ödeyin.

Kredi Kartıyla Ödemeleriniz için:
Kredi kartınızla yapacağınız alış verişler PayPal sistemi üzerinden güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Ödeme sayfasına aşağıdan ulaşabilirsiniz!

Kitap Seçiminiz


Havale Ödemeleriniz için:
Yalçınkaya Bilgisayar Elektronik ve Mühendislik Tic. Ltd. Şti.
Türkiye İş Bankası TL Hesabı
Şube Kodu: 4214 Hesap No: 1438790
IBAN: TR54 0006 4000 0014 2141 4387 90

Peşin Ödemeleriniz için:
Ankara satış noktamızın adres ve tarif bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

2-) Ödeme yaptıktan sonra yandaki ödeme bildirim formunu eksiksiz olarak doldurun. En geç 48 saat içerisinde e-mail adresinize e-kitabı indirebileceğiniz link gönderilecektir.

Teknik Özellikleri:

Anlatım ve Menü Dili: Türkçe Teknolojisi: Adobe Flash*
Desteklediği işletim sistemleri: Microsoft Windows XP-Vista-7-8
Desteklediği internet tarayıcıları: Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera
Kitap Dahilinde Sunulan Dosya Uzantıları: Bilgisayar Kullanıcıları için .exe .pdf .html Android, iPhone, iPad Kullanıcıları için .pdf'dir * Kullanılacak cihazların flash desteklemesi (pdf hariç) gerekmektedir.